Kontakt

Skærbæk maskinforretning

Adresse: Aabenraavej 17, 6780 Skærbæk

Tlf: 74 75 12 05

Email: info@skmas.dk

CVR: 15737905

Ønsker du yderligere oplysninger om en specifik arbejdsopgave, eller har du andre spørgsmål til Skærbæk Maskinforretning, er du naturligvis velkommen til at kontakte os.

Du kan hurtigt og nemt udfylde vores kontaktformular, hvori du beskriver, hvad du ønsker at vide mere om.

Kontor

Bent Sørensen Indehaver Tlf: 74751205 Mobil: 40316688 Mail: bent@skmas.dk
Inga Arnum Pedersen Bogholder Tlf: 74751205 Mobil: 40781150 Mail: inga@skmas.dk

Salg

Bent Sørensen Salgschef Tlf: 74751205 Mobil: 40316688 Mail: bent@skmas.dk
Bjarne Skou Sælger Tlf: 74751205 Mobil: 29131041 Mail: bjarne@skmas.dk
Thomas Kier Sælger Tlf: 74751205 Mobil: 60487777 Mail: thomas_kier@outlook.dk

Værksted

Simon de Hertog Mekaniker Tlf: 74751205 Mobil: 40236757 Mail: simon@skmas.dk

Reservedele / Butik

Richard Schmidt Lager Tlf: 74751205 Mobil: 40204128 Mail: richard@skmas.dk
Bjarne Hansen Lager Tlf: 74751205 Mobil: 40204138 Mail: brh@skmas.dk
Kenneth Arnum Pedersen Lager elev Tlf: 74751205 Mobil: 40276605 Mail: lager@skmas.dk

Schreiben Sie uns.

Wir kontaktieren Sie gerne. Füllen Sie das Formular aus und Sie werden so schnell wie möglich von uns hören

CAPTCHA
Diese Sicherheitsfrage überprüft, ob Sie ein menschlicher Besucher sind und verhindert automatisches Spamming.

Firmainfo

Skærbæk Maskinforretning
CVR: 15737905

Adresse

Aabenraavej 17,
6780 Skærbæk​

Kontaktinfo

Telefon: 74 75 12 05
E-mail: info@skmas.dk

Unsere datenschutzpolitik